Zdrowa karma dla psa

Żeby czworonożny przyjaciel był szczęśliwy musi być zdrowy i dobrze się odżywiać. Na rynku jest wiele produktów przeznaczonych dla psów. Jednak FORZA10 Legend to najlepszy z możliwych wyborów.

Firma poszerzyła swoją ofertę. To całkiem nowa linia pożywienia dla piesków. FORZA10 Legend to rewolucyjne podejście do karmienia czworonożnych pupili. Najważniejszym elementem tego produktu jest to, że jest ono pozbawione zbóż, dzięki czemu nie ma w swoim składzie pszenicy, kukurydzy, owsa czy ryżu.

Producent dba także o to, aby wśród składników nie znalazły się substancje GMO czy gluten. W ten sposób karma jest zdrowsza i bezpieczniejsza, a także gwarantuje psom równowagę w przyjmowanych składnikach odżywczych.

Karma nie zawiera oksytetracykliny, czyli mięsa, które jest hodowane bardzo intensywnie, co przyczynia się do występowania alergii u wielu czworonogów. Stosunek kwasów Omega3:Omega6 wynosi 1:2, dzięki czemu są one zoptymalizowane. Dodatkowo działają przeciwzapalnie.

Producent ograniczył liczbę składników. Dzięki temu dają one większą wartość odżywczą oraz zmniejszają ryzyko występowania niezamierzonych reakcji, np. nietolerancji pokarmowych. Ważne jest również to, iż białka nie pochodzą od zwierząt intensywnie hodowlanych.

Łosoś i dorsz są specjalnie sprowadzane z czystych wód Islandii, a anchois są odławiane na Oceanie Spokojnym. Jagnięcina, która wchodzi w skład karmy również pochodzi z Islandii. Dzięki temu pożywienie przeznaczone dla piesków jest zdrowsze.

W składzie nie ma także sztucznych konserwantów, a naturalne występują w postaci ekstraktów z ziół. FORZA10 Legend to innowacyjne podejście do żywienia czworonożnych pupilów. Dzięki tej karmie zwierzęta będą zdrowsze i znacznie bardziej energiczne niż dotychczas.

Odpowiedni dobór pożywienia jest podstawą w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu każdego psa. Dlatego warto sięgać po sprawdzone produkty i dodatkowo polecane przez specjalistów. Więcej można przeczytać na temat karma dla psów bez zbóż http://sklepzkarmami.pl/mynews/news,forza10legend.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.