Ubierz mamę na swoje wesele

Jesteś jedną z tych przyszłych pań młodych, które pragną zadbać o każdy szczegół ślubu? Nie pozwalasz sobie na przypadki i nie ufasz, że pośrednicy zrobią coś za Ciebie? Czeka Cię sporo pracy ale w zamian możesz dostać ogromną satysfakcję oraz zachwyt Twoich gości. Jeśli poza wyborem sukni ślubnej, chcesz utrzymać imprezę w pewnej konwencji, powinnaś zasugerować, w co ubiorą się najważniejsze kobiety Twojego życia.

Co dwie głowy, to nie jedna!

Siostra zapewne przebije się z koncepcją samodzielnego szukania kreacji. Bardzo możliwe, że macie podobny gust i dzięki siostrze, będziesz w stanie wszystko ogarnąć na czas. Jej propozycje są jakby wzięte z Twojej głowy, jednak Wasza tradycyjna mama posiada trochę inne podejście do kwestii elegancji. Właśnie dlatego warto by było, gdybyś razem z siostrą poszukała sukienki na wesele dla mamy. Zamiast staromodnej garsonki i sukienki – namiotu, możecie ubrać swoją mamę w przepiękną, modną kreację.

Oj, mamo, mamo!

Kobiety w średnim wieku mają tendencję do ukrywania swoich kobiecych atutów a przecież nie jest tak, że zupełnie je tracą. To, że mogły się zaokrąglić, nie oznacza, że nie mają czego pokazać, czym się pochwalić. Jeśli Twoja mama ma piękne nogi, namów ją, by pokazała je na Twoim weselu. Odpowiednia sukienka wieczorowa nie tylko sprawia, że wygląda się inaczej, niż na co dzień, ale dodaje poczucia własnej wartości. Warto, żeby Twoja mama poczuła się pięknie w tym wyjątkowym dniu.

Zdarza się, że mamy nie lubią oglądać pamiątkowych zdjęć. Zazwyczaj krytykują swój wygląd, zastanawiają się, jak mogły coś takiego założyć lub dlaczego pofarbowały włosy na taki kolor. Posłuchaj swojej intuicji i przeobraź swoją mamę w stylową kobietkę, która zostanie uwieczniona na pamiątkowych zdjęciach oraz filmach z Twojego wesela. Udowodnij swojej mamie, że wiek nie jest żadnym pretekstem, by się ukrywać. Zachęć swoją mamę do zakupu stylowej kreacji i zobacz, jak pewnie poczuje się na parkiecie. W tym wyjątkowym dniu warto myśleć o wszystkich, którzy są Ci bliscy.

Przyjęło się, że to panna młoda powinna błyszczeć na swoim ślubie. Oczywiście, że tak, ale dlaczego tylko ona? Przecież to piękne wydarzenie, podczas którego każdy powinien czuć się doskonale. Warto o tym pamiętać.