Skuteczna depilacja okolic intymnych

lace-1171831_640

Dobrze wykonana depilacja pozwala zachować idealnie gładką skórę na bardzo długi czas. Kobiety, podczas usuwania zbędnego owłosienia skupiają się głównie na łydkach i pachach, często zapominając o innych częściach ciała. Zwłaszcza latem, dobrze jest zwrócić uwagę również na okolice bikini. To bardzo ważne, zwłaszcza gdy przy okazji wyjścia na plażę, zdecydujemy się na mocno wykrojony kostium kąpielowy.

Depilacja okolic intymnych wymaga dużej ostrożności i delikatności. Włosy w tych miejscach nieco różnią się od owłosienia na nogach. Poza tym, skóra, którą mamy wydepilować, jest o wiele bardziej wrażliwa. Warto zrezygnować ze stosowania tradycyjnej maszynki jednorazowej. Wystarczy wykonać jeden nieuważny ruch, a ostra brzytwa już spowoduje bolesne zacięcie. Poza tym, ze względu na wysoką delikatność tych okolic, nietrudno o powstawanie krostek. Co więcej, nietypowy kształt intymnych części ciała powoduje, że maszynka poprzez swoją budowę nie jest w stanie przylgnąć do niektórych obszarów i usunąć włosków z całej powierzchni.

Depilacja okolic bikini w profesjonalnym salonie kosmetycznym staje się coraz bardziej popularnym i mniej wstydliwym zabiegiem. Ogromna liczba kobiet przekonała się, że sposób ten jest wygodniejszy, bezpieczniejszy i bardziej korzystny dla portfela. Efekty depilacji pozostają bowiem na dłużej, co zwalnia nas z obowiązku regularnego zakupowania maszynek jednorazowych i wspomagających preparatów. Personel w salonie jest z kolei uprzejmy i cechuje się delikatnością i taktem. Gwarantuje to miłą atmosferę i dobry nastrój.

Obecnie, kobiety mogą wybierać spośród wielu rodzajów depilacji, przy czym w przypadku okolic bikini najlepsza będzie metoda z wykorzystaniem wosku. Rozgrzana substancja zostaje naniesiona na skórę, a następnie zastyga. Po chwili można zerwać wosk zdecydowanym ruchem, wyrywając jednocześnie włoski. Są one usuwane wraz z cebulką. Właśnie to czyni zabieg długotrwałym. Proces odbudowy cebulki wymaga bowiem więcej czasu, dzięki czemu włos pojawi się na powierzchni skóry dopiero po kilkunastu dniach.

Wizyta w salonie kosmetycznym pozwala nam odpocząć od codziennego stresu i nadmiaru obowiązków. Profesjonalne zabiegi upiększające dodadzą pewności siebie i poprawią nastrój. Gładka skóra w okolicach bikini, mimo, że pozostaje przykryta ubraniem, potrafi przynieść wspaniałe efekty, poprawiając samopoczucie każdej kobiety.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.