P jak pijawki

leech-1055446_640

Chcesz być zdrowy i pełny energii na długo? Przeczytaj ten artykuł, a dowiesz się co jest magicznym eliksirem na długowieczność.

Piją i leczą

Ostatnimi czasy bardzo popularne stało się leczenie pijawkami lekarskimi, fachowa nazwa tego typu terapii nazywa się hirudoterapią i ma bardzo dobroczynny wpływ na cały organizm i układ krwionośny. Do tego, lecząc się za pomocą tych pasożytów, zyskujemy długie zdrowie, pozbycie się chorób i poprawę samopoczucia. Dlaczego? Pijawki jak sama nazwa donosi, spijają złą krew, a tym samym oczyszczają żyły i cały układ krwionośny. To z kolei sprawia, że tlen krąży szybciej, a zdrowa krew dociera do serca. Jesteśmy zdrowsi i pełniejsi energii, bez chemii i innych niebezpiecznych medykamentów. Niestety, jeżeli chcemy sami wykonać taki zabieg, musimy poznać kilka bardzo ważnych zagrożeń, które mogą nas spotkać przy zakupie pijawek.

Domowa hirudoterapia od podszewki

Jeżeli zdecydujemy się na zakup pijawek lekarskich, bardzo ważne jest źródło ich pochodzenia. Po zakupie pasożytów z niepewnych stron lub sklepów, jesteśmy narażeni na bardzo wiele zagrożeń, którymi jest na przykład ptasia grypa. Pijawki mogą też pochodzić z odzysku, co potęguje zagrożenie. Najlepszym rozwiązaniem jest zakup tych „uzdrawiaczy” z laboratorium hodowlanego, gdzie pijawki lekarskie przetrzymuje się w sterylnych warunkach, bez kontaktu ze środowiskiem zewnętrznym i dokarmianiem w kontrolowany sposób. To fakt, że mogą być droższe niż z niepewnych źródeł, ale kupując je w taki sposób mamy stuprocentową pewność, że są bezpieczne i nadają się do leczenia ludzi. Producenci, którzy uprawiają sprzedaż pijawek zdobywają je z pewnego źródła, a co za tym idzie hirudoterapia okazuje się skuteczna i bezpieczna. O wiele lepiej zapłacić kilka złotych więcej i zyskać zdrowie niż kupić je okazjonalnie i zbierać konsekwencje nawet przez całe lata. Zamawiając pijawki na stronie Abros, dostaniesz dodatkowe rabaty zależne od ilości kupowanych pasożytów. To jedyne źródło hodowlanych i sterylnych uzdrowicieli. Twoje zdrowie należy wyłącznie do Ciebie i tylko Ty masz wpływ na to, jak spożytkujesz swoje pieniądze i jak zadbasz o samopoczucie Twojego organizmu. Rekomendowany sklep Abros, pomoże Ci w tej decyzji.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.