Nail bar, czyli manicure ekspresowy i nie tylko

nail-varnish-674422_640

Nail bar to specyficzny rodzaj salonu kosmetycznego, w którym możemy skorzystać z różnego rodzaju zabiegów upiększających. Głównie dotyczą one paznokci. Kobiety mogą w każdej wolnej chwili wstąpić do nail baru i zamówić manicure klasyczny, francuski, hybrydowy czy wiele innych. Te nowoczesne, niewielkich rozmiarów salony kosmetyczne są zazwyczaj usytuowane w najbardziej ruchliwych częściach miasta, galeriach czy hotelach. Dzięki temu, panie mogą tutaj wstąpić nawet po drodze z pracy czy między spotkaniami biznesowymi.

Mimo, że nail bar kojarzy się z łatwą dostępnością i ekspresowymi zabiegami upiększającymi, nie oznacza to wcale, że klientki mają ograniczony wybór, lub, że usługa nie jest wykonana perfekcyjnie. Zatrudniony tutaj personel charakteryzuje się ogromnym doświadczeniem, rzetelnością oraz szerokim obeznaniem w branży kosmetycznej. Dzięki temu zawsze możemy liczyć na profesjonalizm oraz uzyskanie odpowiedzi na wszelkie pytania. Co więcej, kosmetyczki w nail barze chętnie udzielą nam wszelkich porad dotyczących codziennej pielęgnacji. Doradzą też jaki manicure będzie się najdłużej utrzymywał na naszych paznokciach.

Jak wiadomo, każda kobieta pragnie pięknie wyglądać oraz czuć się zadbana każdego dnia. Niestety codzienna bieganina i natłok obowiązków sprawiają, że nie zawsze możemy pozwolić sobie na wykonywanie manicure’u wieczorem. Na szczęście rynek kosmetyczny stale się rozwija i obecnie mamy do wyboru całe mnóstwo rozwiązań, dzięki którym zachowamy piękny wygląd na długo i to niewielkim wysiłkiem. Jednym z tego typu rozwiązań jest manicure hybrydowy.

Manicure hybrydowy to jeden z zabiegów kosmetycznych, jakie możemy wykonywać w nail barze. Polega na naniesieniu na płytki określonego lakieru. Kolor jest uzależniony od upodobań klientki, choć warto zaznaczyć, że obeznany w aktualnych trendach personel, zawsze może doradzić nam w kwestii wzorów i kolorów. Magnetyczne paski, neonowe kolory, wzory sweterkowe czy szklane paznokcie to tylko niektóre z licznych rozwiązań, na jakie możemy się zdecydować.

Wykonanie manicuru hybrydowego będzie miało sens jedynie wówczas, gdy zlecimy je profesjonalnej kosmetyczce. Dostęp do najwyższej jakości lakierów sprawi, że efekty będą się utrzymywały na paznokciach nawet do kilku tygodni.

Nail bar to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, żyjących w ciągłym biegu. Umożliwia wykonanie błyskawicznego manicuru, a oprócz tego, nadaje się idealnie na miejsce spotkania z przyjaciółką.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.