Kompromis w depilacji – czyli depilacja woskiem

scuba-diving-1252285_640

Wiele kobiet pragnie idealnie wydepilowanej skóry i jednocześnie oczekuje jak najmniejszego bólu, najtańszego sposobu i niesamowitego efektu.

Żyjemy w rzeczywistości, gdzie nauka wymyśliła wiele różnorodnych metod depilacji ciała, ale nie wszystkie są skuteczne, a przede wszystkim, na co większość osób zwraca uwagę – tanie. Oprócz metod golenia zmieniła się na nie moda, a raczej poszerzyła. Dziś nie depiluje się tylko pach i nóg, ale doszło już do tej sytuacji, gdzie kobiety decydują się na depilację wręcz całego owłosienia na swoim ciele! Dziś już normalne jest, gdy słyszmy o depilacji okolic intymnych, co stało się bardzo modne, a najczęściej spotykane, przy wyjściach na basen oraz plażę. Drogę do tak dużej depilacji oferuje depilacja brazylijska, która zbiera coraz większą rzeszę swoich fanów!

Nie można również zapomnieć o depilacji laserowej, która najczęściej jest w ofercie u kosmetyczki. Jest to zabieg najlepszy, najefektywniejszy, ale i najdroższy. Polega ona na niszczeniu mieszków włosowych za pomocą lasera. Świetny efekt dokonuje się od 5 do 8 sesji z użyciem lasera. Jednak depilacja laserowa ma wielu zwolenników, ponieważ, dzięki niej efekt gładkiej skóry utrzymuje się nawet przez kilka lat! Gołym okiem widać, że nie jest to zabieg dla każdej kobiety, ale dla takiej, która posiada wiele pieniążków na swoim koncie bankowym. Z tego też powodu kobiety decydują się na tradycyjną depilację, czyli za pomocą maszynki. Jest to najmniej efektowny zabieg, ponieważ włoski odrastają już drugiego dnia od golenia, ale z pewnością jest najtańszy i najmniej bolesny. Więc jeśli jesteś kobietą, która pragnie iść po linii najmniejszego oporu, już dziś wstań, przejdź się do pierwszego lepszego marketu i kup zwyczajną maszynkę do golenia. A jeśli masz ochotę na coś lepszego, ale nie tak drogiego, jak depilacja brazylijska, bądź wykonywana laserem w salonie kosmetycznym, zastanów się nad zastosowaniem depilacji woskiem. Ów zabieg jest najlepszym kompromisem, który może zastosować każda z was. W ten sposób uzyskamy prawdziwie delikatną skórę, a to dzięki zastosowaniu plastrów z woskiem rozgrzewanym w dłoniach lub woskiem do nakładania szpatułką. Trzeba jednak pamiętać, że ten sposób depilacji jest bolesny, ale o wiele trwalszy niż depilacja prostą maszynką. Jeśli jesteś odporna na ból – spróbuj!

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.