Jak dobrze wybrać fontannę czekoladową na przyjęcie?

Wynajem fontann czekoladowych na różnego rodzaju przyjęcia – weselne, komunijne czy większe kinderbale, jest obecnie bardzo popularną praktyką. Zapewne ma to związek z dużą dostępnością tego rodzaju usług, ale też faktem, że jest to znakomite rozwiązanie, zapewniające zarówno doskonałe efekty wizualne, jak i obecność smacznych przekąsek, które przypadną do gustu nie tylko dzieciom, ale i dorosłym łasuchom. Jak prawidłowo dokonać wyboru takiego urządzenia, by osiągnąć zamierzony efekt?

Przede wszystkim nie warto inwestować w zbyt dużą fontannę, gdyż jest to zwyczajnie nieopłacalne. Nie może też jednak być ona zbyt mała, gdyż krępującą i ze wszech miar niepożądaną sytuacją będzie, gdy dla kogoś z gości zabraknie czekolady. Trzeba więc dobrze dostosować wielkość fontanny i ilość zakupionej czekolady do liczby gości. Na szczęście nie trzeba tego robić samodzielnie, doświadczone firmy oferujące wynajem takich urządzeń doskonale wiedzą, jak powinno to wyglądać.

Ważną kwestię stanowi również wybór odpowiedniej czekolady. Kiedy już podejmie się decyzję o wynajęciu fontanny, warto postawić na dobry gatunek czekolady, nawet jeśli będzie to wymagało większych kosztów. Nie ma sensu inwestować w czekoladę, która nikomu nie będzie smakować, zwłaszcza że ze względu na fakt, iż czekolada do fontanny musi być wysokopłynna, jej smak nie jest nigdy taki sam, jak w przypadku tradycyjnej formy tego smakołyku. Na szczęście jednak wynajmując fontannę czekoladową w Zakopanem http://www.imprezowyraj.pl/fontanna-czekoladowa/zakopane/ czy jakimkolwiek innym mieście, zwykle można liczyć na doskonały gatunek czekolady. Wystarczy więc wybrać, czy ma to być czekolada deserowa, mleczna czy biała. Na ogół stawia się na tę pierwszą, gdyż jest najbardziej uniwersalna i świetnie współgra z przekąskami.

Wybierając fontannę, trzeba też dowiedzieć się, czy w cenę wliczona jest obsługa kogoś z pracowników firmy. Zwykle opcja ta jest dodatkowa, ale warto się na to zdecydować, by efekt był odpowiedni, przede wszystkim jeśli chodzi o stronę wizualną oraz bezpieczeństwo.

Inną – cieszącą się coraz większą popularnością atrakcją – jest fotobudka http://www.imprezowyraj.pl/fotobudka. Powtarzającym się koszmarem wielu wesel były mało atrakcyjne, pozowane zdjęcia. Teraz już nie trzeba się o to martwić. Dzięki fotobudce można zrobić świetne, zabawne fotografie z wykorzystaniem rekwizytów – okularów, kokard, chorągiewek itp. Zdjęcia są wykonane w najwyższej technologii. Są one wysokiej jakości, drukowane na profesjonalnym papierze.

http://www.imprezowyraj.pl

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.