Dlaczego warto kupić kamerę samochodową? Rejestrator trasy w pigułce

road-1209369_640

Każdy kierowca – zarówno zawodowy, jak i ten po prostu codziennie jeżdżący czy ten, który za kółko wsiada jedynie, kiedy musi, wie, jak wiele może się wydarzyć w ciągu zaledwie jednej sekundy. Łączy nas również to, że wiemy, jak ważne jest, by te ułamki sekund były zapisane. Stąd tak wielkie powodzenie kamer samochodowych. Kierowcy kupują je, ponieważ zależy im na tym, by w razie nieprzyjemnego wydarzenia mieć dowód swojej niewinności. Pamiętajmy jednak, że to nie jest jedyna zaleta rejestratorów trasy.

Takie urządzenie może nam również doskonale posłużyć do celów czysto lifestylowych. Jeśli lubimy robić zdjęcia i nagrywać filmy, zwłaszcza z wakacyjnych wyjazdów, możemy te nasze filmy wzbogacić interesującym wideo z trasy. Jeśli zaś jesteśmy blogerami lub vlogerami, posiadanie wideorejestratora jest naszym must have. Musi to być również urządzenie, które pozwala na doskonałą jakość zapisu i bezstratne zmiany rozdzielczości. Takie parametry ma kamera Orllo Razor.

Jej kolejną wielką zaletą jest to, że niweluje drgania obrazu oraz szumy, dzięki czemu możemy liczyć na naprawdę profesjonalną jakość nagrania. Sprawdzi się ona zatem doskonale w swojej roli, zarówno jako urządzenie, które rejestruje niebezpieczne sytuacje na drodze, jak też jako sprzęt dla vlogera. Niezwykle jasny obiektyw zaś spełni swoją rolę w fotografowaniu słabo oświetlonych obiektów, dzięki czemu nawet nasze nocne nagrania będą wykonane w doskonałej jakości.

Jeśli zaś chcielibyśmy odtworzyć przejechaną trasę, jest to również możliwe, ponieważ urządzenie jest wyposażone w zewnętrzny moduł GPS i rejestruje także prędkość naszej jazdy oraz współrzędne geograficzne, gdy się poruszamy. Dzięki tej funkcji możemy później jeszcze raz przebyć trasę, którą przejechaliśmy kilka godzin temu. Dba ono także o nasze bezpieczeństwo, ponieważ ostrzega nas przed przekroczeniem białej linii oraz o przeszkodach znajdujących się z przodu pojazdu.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.