Depilacja bikini

man-692941_640We współczesnym świecie istnieje naprawdę wiele metod depilacji, jak i również ich rodzajów. Czasem na dany rodzaj następuje wręcz moda – wtedy kosmetyczki zauważają zdecydowanie większą ilość wykonywanych zabiegów jednego rodzaju.

Rodzaje depilacji bikini

I tak, w ofercie salonu znajduje się bikini regularne, inaczej klasyczne, tak zwane płytkie – oznacza to, że depilowane są włosy tylko do linii majtek. Następne pod względem wielkości obszaru usuwanych włosków jest bikini kalifornijskie – jest to rodzaj trochę głębszej depilacji niż przy bikini klasycznym. Bikini french to natomiast rodzaj bikini półgłębokiego, ponieważ podczas tego zabiegu usuwa się włosy tak, aby został jedynie pasek o grubości ok. 4 cm przez całą długość bikini. Kolejna jest depilacja brazylijska (depilacja głęboka), polegająca na całkowitym usunięciu włosków z okolic intymnych zarówno z przodu, jak i z tyłu – pozostawia się jedynie bardzo cienki pasek z przodu. Depilacja hollywood różni się od tej wcześniejszej tym, że podczas niej włoski ze wzgórka łonowego oraz z warg sromowych zostają całkowicie usunięte. Efektem depilacji jest gładka skóra na kilka tygodni po wizycie w salonie.

Bikini brazylijskie to specjalność salonu EasyWaxing, znajdującego się w Warszawie. Dzięki wykonaniu kilkudziesięciu tysięcy takich zabiegów można śmiało stwierdzić, iż jest to najlepszy salon do zabiegu tego typu. Trzeba również wspomnieć o tym, że bikini brazylijskie to zabieg, który we wspomnianym salonie bywa najczęściej wykonywany.

Męska depilacja?

Współczesne salony kosmetyczne oferują również depilację mężczyzn – i mowa tu nie tylko o na przykład usuwaniu włosów z klatki piersiowej czy pleców, ale właśnie o bikini. Mężczyźni więc mają do dyspozycji poddanie się zabiegowi depilacji bikini klasycznemu oraz brazylijskiemu. Tak naprawdę nie powinno to dziwić, ponieważ w dzisiejszych czasach łatwo zaobserwować można, iż mężczyźni dbają o swój wygląd oraz higienę o wiele bardziej niż chociażby dwadzieścia lat temu. Minęły już więc te lata, kiedy depilowali się jedynie sportowcy.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.